goldcentrum.pl

goldcentrum.pl – biżuteria, finanse, uroda

Porady Uroda

Najmodniejsze stylizacje paznokci na lato – poczuj klimat!

Choć na razie się na to nie zapowiada, to już za miesiąc przywitamy lato! Jak wiadomo, pogoda nas nie rozpieszcza, jednak może uda się ją przywołać do porządku? Letnie paznokcie mogą nam w tym pomóc! Słoneczne, wakacyjne stylizacje pozwolą poczuć klimat i na pewno będą pasować do letnich stylówek! Jednak jakie kolory, wzory i ozdoby będą modne w tym sezonie? Oto kilka inspiracji, które zdecydowanie warto mieć na oku!

Jakie kolory będą rządzić latem?

Przywołanie słońca i ciepła jest możliwe tylko z żywymi i mocnymi kolorami! W tym sezonie zdecydowanie warto postawić na żółty, pomarańczowy lub błękitny. Te trzy kolory od razu na myśl przywodzą bezchmurne niebo, słoneczny blask, a także zachód nad taflą morza. Czy to nie jest kwintesencja lata i wakacji? Całość można ciekawie rozwiązać przez różne połączenia kolorystyczne. Warto pomyśleć o dodaniu różnych wzorów czy ozdób, które będą idealnie współgrać z wybranymi odcieniami. Oprócz trzech wyżej wymienionych kolorów warto zwrócić uwagę na inne mocne, głębokie kolory. Z drugiej strony, jeśli nie lubisz tak odznaczających się paznokci, możesz postawić na pastelowe barwy!

Jakie wzory i ozdoby wybrać na wakacyjne paznokcie?

Obecnie można wybrać naprawdę ogrom najróżniejszych ozdób do paznokci. Jeśli chodzi o lato, to w modzie na pewno będą różne naklejki wodne. Wybierz motyw palm, liści lub innych roślin. Pięknie wkomponują się one w mocne kolory lakierów. jeśli lubisz błysk, to postaw na mieniące się niczym skarabeusz pyłki. Będą one pięknie mienić się w pełnym słońcu. Ciekawe są także ręcznie malowane wzorki. Różne geometryczne lub nieregularne kształty już są w modzie, i na pewno zostaną tu na dłużej. Jednak do takich wzorów potrzebne są odpowiednie lakiery, które będą miały dobre krycie, a praca z nimi będzie bardzo przyjemna. Takimi produktami są te marki Semilac! Jeśli chcesz poznać ją bliżej, to odwiedź stronę http://color-mania.pl/Semilac-polskie-lakiery-hybrydowe/.

Wakacyjne paznokcie, które zachwycają – zainspiruj się!

To już wszystkie nasze inspiracje na nadchodzący sezon. Pamiętaj, że to tylko pomysły, a Ty możesz stworzyć na paznokciach wszystko, co tylko chcesz! Jeśli szukasz jeszcze czegoś innego, to skorzystaj z innych inspiracji dostępnych w Internecie. Obojętne, czy chodzi na paznokcie do salonu, czy robisz je sama. Zawsze możesz stworzyć na nich coś wyjątkowego! Wystarczy tylko pomysł, a wykonanie często jest banalnie proste. Efekt z kolei jest po prostu zjawiskowy!