goldcentrum.pl

goldcentrum.pl – biżuteria, finanse, uroda

Porady Uroda

Ciekawe maseczki, które musisz przetestować w swojej pielęgnacji!

Kto z nas nie lubi czasem podarować swojej skórze świetnej maseczki? To nieodłączny element codziennej pielęgnacji. Z pewnością masz w swojej kosmetyczce kilka sprawdzonych produktów. Jednak dziś chcemy Ci pokazać niecodzienne maseczki, które koniecznie musisz przetestować! Podpowiemy także, które produkty pasują do jakiej cery, a także których unikać. Spora dawka wiedzy i najlepsze pomysły na pielęgnację tylko tutaj! Zapraszamy do czytania i wybrania najciekawszej maseczki!

Działanie, którego się nie spodziewasz – maseczki dla każdego

W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się pewne wyjątkowe maseczki. Można dostać je w płachcie lub też w żelu. Na początku nie wydają się spektakularne. Zwykle wykazują działanie nawilżające, łagodzące bądź odświeżające. Rzeczywiście świetnie wpływają na naszą skórę! Jednak przejdźmy do rzeczy, czyli do tego, co jest takiego niezwykłego w tej maseczce. Otóż po kilku minutach zaczyna ona… bąbelkować! Cała twarz pokrywa się pianką jak z kąpieli. Jest to niezwykle zabawne, ale też przyjemne. Na pewno poprawi nam ona humor, jak i cerę! Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Takie maseczki są dostępne w różnych wariantach i bez problemu znajdziemy je w większości sklepów.

Maseczki, które robią wrażenie! Co rzeczywiście warto wybrać?

Bardziej znane są z pewnością maseczki w płachcie, które mają nadrukowane różne ciekawe wzory. Możemy zamienić się w różne zwierzaki, postacie lub po prostu mieć fajne obrazki. Jednak nie powinniśmy kierować się tylko wyglądem maseczek! Choć większość produktów na płachcie naprawdę świetnie się sprawdza, to w przypadku innych maseczek nie jest już tak kolorowo. Mowa tu na przykład o tych typu peel off. Nie są one najlepszym wyborem, szczególnie przy wrażliwej skórze. Obecnie można znaleźć neonowe maseczki, z brokatem, confetti i wiele, wiele innych. Nie warto kierować się tylko tym, że coś fajnie wygląda. Postaw na dobre działanie dla Twojej skóry! Więcej o świadomej pielęgnacji: www.kotwicapiekna.pl.

Maseczki – ciekawe i skuteczne!

Drogeryjne półki pękają w szwach od najróżniejszych maseczek do twarzy. Jednak prawda jest taka, że najlepiej działają te, które wcale nie muszą być ciekawe! Warto poznać polecane produkty na specjalistycznych forach czy grupach. Użytkownicy dzielą się tam swoimi opiniami i polecają naprawdę sprawdzone produkty. Podaruj swojej buzi to, co działa najlepiej!