goldcentrum.pl

goldcentrum.pl – biżuteria, finanse, uroda

Audi A3 Sportback
Lifestyle

Zalety AUDI A3 Sportback dostępnego w niskiej racie

Zakup nowego samochodu dla wielu ludzi stanowi jedną z niezbędnych potrzeb. Jest to bowiem najbardziej popularny oraz wygodny środek transportu. Dla osób mieszkających w małych miejscowościach, nowe auto może okazać się wręcz rzeczą, bez której niemożliwe jest codzienne funkcjonowanie. Brak odpowiedniego systemu komunikacji w małych miejscowościach sprawia, że problem mogą stanowić podstawowe czynności takie jak dojazd do pracy, sklepu lub szkoły. To właśnie dlatego wiele osób decyduje się na rozwiązanie, jakim jest nowy samochód. Dawniej posiadanie nowego auta było zarezerwowane tylko dla najbardziej zamożnych, jednak dzisiaj ze względu na atrakcyjne oferty finansowania, nowym samochodem może cieszyć się każdy, kto posiada stały dochód oraz wykazuje zarobki oscylujące w granicach średniej krajowej.

Najlepsza forma finansowania dla firm oraz klientów indywidualnych

Najbardziej atrakcyjną formą finansowania jest oczywiście leasing. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju kredyt na samochód. Polega on na tym, że uzyskaniu praw do użytkowania pojazdu w zamian za opłacanie miesięcznej raty. W momencie wygaśnięcia umowy możemy wykupić użytkowane auto lub po prostu je oddać. Większość osób decyduje się na tą pierwszą opcję i to właśnie od ustalonej w umowie kwoty wykupu najczęściej zależy koszt miesięcznej raty. Pozostałymi czynnikami wpływającymi na wysokość miesięcznej raty są długość trwania okresu finansowania oraz wysokość wkładu własnego. Jest to bardzo elastyczna forma finansowania, co oznacza że można dostosować poszczególne czynniki do swoich potrzeb. W tym celu pomocny może okazać się kalkulator kredytu samochodowego, który oblicza wysokość raty na podstawie poszczególnych parametrów.

Kompaktowe auto premium w atrakcyjnej ofercie finansowania

Audi A3 w leasingu jest jednym z najbardziej popularnych aut na polskich drogach. Marka Audi należy do koncernu Volkswagena, który zapewnia swoim klientom szereg różnego rodzaju możliwości finansowania. Spółką Volkswagena, która zajmuje się finansowaniem jest VW FS, czyli Volkswagen Financial Services. Firma ta świadczy usługi z zakresu finansowania samochodów, najczęściej na bardzo preferencyjnych zasadach. VW FS posiada najlepszą ofertę dla osób, które zamierzają zakupić auto z koncernu Volkswagena, jednak oferuje on usługi kredytowania również w przypadku innych marek. Jeśli zastanawiamy się nad zakupem, np. wspomnianego wyżej Audi A3 Sportback, warto skorzystać z usług Volkswagen Financial Services.