goldcentrum.pl

goldcentrum.pl – biżuteria, finanse, uroda

CUPRA
Finanse

Nowa CUPRA z atrakcyjnym finansowaniem

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na zakup nowego samochodu. Można powiedzieć, że nowe auto stało się wręcz swego rodzaju standardem. Nie powinno to nikogo dziwić – auto jest bowiem jedną z najbardziej niezbędnych rzeczy, ułatwiających codziennie funkcjonowanie. Mieszkając w małej, słabo skomunikowanej miejscowości ciężko wyobrazić sobie codzienne życie bez samochodu. Dojazdy do pracy, szkoły lub nawet sklepu mogą być bardzo utrudnione, jeśli nasza miejscowość nie posiada systemu komunikacji. Na szczęście obecnie nowe auto nie jest rozwiązaniem tylko dla najbogatszych. Atrakcyjne formy finansowania sprawiają, że większość osób może sobie pozwolić na nowy samochód.

Jaka jest najbardziej atrakcyjna forma finansowania?

Najbardziej atrakcyjną oraz najczęściej wybieraną formą finansowania jest leasing. Można potraktować go inaczej jako kredyt na samochód. Jest on szczególnie opłacalny dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą, ponieważ mogą oni potraktować zakup auta jako koszt uzyskania przychodu lub odliczyć sobie podatek VAT za zakupione auto. Jest to element optymalizacji podatkowej. Na wysokość miesięcznej wpływa kilka czynników. Najbardziej podstawowym z nich jest długość finansowania. Najczęściej okres ten trwa 4 lat, jednak często może trwać on 5 lat lub być krótszy. W zależności od tego, jak długo trwa okres finansowania, rata może być różna. Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na wysokość miesięcznej raty jest kwota wykupu samochodu, po zakończeniu okresu finansowania. Jeśli zdecydujemy się na opcję z wysoką kwotą wykupu, miesięczna rata będzie dużo niższa, niż w przypadku opcji bez kwoty wykupu. Najważniejszym czynnikiem jest jednak wkład własny, czyli kwota którą początkowo płacimy za samochód. Jak widać jest to bardzo elastyczna forma finansowania, co oznacza, że możemy w dowolny sposób dostosowywać wymienione wyżej czynniki do naszych potrzeb.

CUPRA – nowa marka aut z atrakcyjną ofertą finansowania

CUPRA, czyli marka premium Seata, aktualnie cieszy się bardzo dużą popularnością. Na drodze można spotkać bardzo wiele modeli CUPRY, takich jak Ateca czy Formentor. Obecność dużej ilości samochodów tej marki spowodowana jest przede wszystkim bardzo atrakcyjną ofertą finansowania, którą zapewnia VW FS. Volkswagen Financial Services, od którego pochodzi skrót VW FS świadczy usługi finansowania dla swoich klientów. Seat należy do koncernu Volkswagena, co sprawia, że osoby zainteresowane leasingiem CUPRY mogą skorzystać z atrakcyjnych usług finansowania, oferowanych przez wyżej wymienioną firmę.