goldcentrum.pl

goldcentrum.pl – biżuteria, finanse, uroda

biżuteria do sukni ślubnej
Uroda

Jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej?

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. Panna młoda marzy o tym, by wyglądać idealnie. Suknia ślubna, kwiaty oraz biżuteria muszą być perfekcyjnie skomponowane. Jak wybrać biżuterię do sukni ślubnej, by podkreślała stylizację?

Wszystko w jednym stylu

Biżuteria do sukni ślubnej powinna być spójna i harmonijna z całym strojem panny młodej. Bardzo ważne jest, by do strojnej sukni dobrać biżuterię, która również będzie efektowna i okazała. Do sukni, która jest romantyczna i delikatna wybieramy biżuterię, która nie będzie rzucała się w oczy, a jedynie delikatnie podkreśli urok sukni. Suknia w stylu boho wymaga biżuterii, która podkreśli artystyczny charakter stroju.

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę jest kolor biżuterii. Na szczęście dziś panna młoda nie musi kierować się przestarzałymi wytycznymi, które mówiły, że do białej sukni pasuje białe złoto lub srebro do sukni ecru klasyczne złoto.

Biżuteria ślubna powinna być dobrana również do typu urody panny młodej. Najczęściej kobiety o zimnym typie urody wybierają srebro lub białe złoto. Ciepły typ urody idealnie współgra ze złotem.

Fason sukni

Biżuteria do sukni ślubnej powinna podkreślać jej urok. Suknia, która ma długie rękawy nie wymaga bransoletek, które nie będą wyglądały interesująca na rękawach, a pod materiałem będą zupełnie niewidoczne.

Biżuteria do sukni ślubnej z głębokim dekoltem może zawierać naszyjnik, kolczyki, a także bransoletkę. Warto pamiętać, że suknia ślubna z dekoltem na plecach również wymaga podkreślenia. Naszyjnik, który będzie zdobił plecy panny młodej będzie wyglądał niezwykle atrakcyjnie i niebanalnie.

Warto pamiętać, że wybierając okazały naszyjnik pozostałe dodatki należy wybrać bardziej stonowane. Zbyt duża ilość mocnych, charakterystycznych dodatków sprawi, że stylizacja będzie przeładowana.

Panna młoda w sukni z zabudowanym dekoltem może zrezygnować z naszyjnika, ale za to będzie wyglądała bardzo atrakcyjnie, gdy wykorzysta stylowe kolczyki i bransoletkę.

Zdobienia na sukni

Biżuteria do sukni ślubnej musi dobrze komponować się ze zdobieniami, które znajdują się na sukni. Gorset z kryształkami sugeruje nawiązanie do bezbarwnych kamieni. Perełki na sukni to również biżuteria z perłami. Panna młoda w gładkiej sukni ma największy wybór. Może dowolnie komponować biżuterię.

Biżuteria ślubna to ukoronowanie weselnej stylizacji. Biżuterię należy wybierać z dużą starannością, gdyż dobrze dobrana podkreśli urok sukni ślubnej, źle skomponowana może zniszczyć całą stylizację.